Autokempink Velký Dřevíč

Autokempink - Hronov, Velký Dřevíč

Provoz je zajišťován od 1. 5. do 31. 8. každoročně.

Adresa provozovatele: Město Hronov
                                     nám. Čs. armády 5
                                     549 31  Hronov
                                     kontakt recepce: 736 629 644 (pouze v sezóně)
                                     kontakt vedoucí: 736 629 643 (celoročně)
                                     e-mail:            recepce@autokempvelkydrevic.cz
                                      web:                http://www.autokempvelkydrevic.cz/

Informace:
Autokempink je umístěn v klidném prostředí v Hronově - Velkém Dřevíči, od centra města je vzdálen 1,5 km.

Pro ubytování je k dispozici 15 čtyřlůžkových chatek, v každé je kromě standardního vybavení umyvadlo se studenou i teplou vodu. Společná kuchyňka je vybavena chladničkou, el. sporákem, dřezem na mytí nádobí, pracovním a odkládacím stolem. Nádobí k dispozici není. V místě je autobusová zastávka.

Prostor pro stanování má kapacitu 30 míst pro stany a 24 stání pro obytné přívěsy, samozřejmostí je i rozvod el. proudu 220 V. Sprchy a WC jsou v samostatné budově. Celé zařízení je na vysoké úrovni, teplá voda je k dispozici celodenně (sprchy jsou na mincovníky).

Součástí areálu je restaurace, kiosek, koupaliště, hřiště na odbíjenou a tenisový kurt.  V restauraci jsou kromě nápojů a cukrovinek podávána celodenně i teplá jídla.

V celém areálu kempu je udržován vzorný pořádek, vysoký standard hygienických opatření a klid pro Vaši dobrou rekreaci.

Autokemp v klidném prostředí na břehu říčky Olšavky, s širokou možností aktivního odpočinku. Chatky, karavany, stany. Kulturně a turisticky zajímavý region.

Jiráskův Hronov, Náchodsko s renesančním zámkem a pevností Dobrošov, Benediktinský klášter s řadou kostelů na Broumovsku. Teplicko – adršpašské skály a Broumovské stěny se scenérií pískovcových skal, jeskyní a vyhlídek.  Jestřebí hory, Rtyně v Podkrkonoší a Malé Svatoňovice s historií hornictví.

Pekelské údolí, zámek a náměstí v Novém Městě n. Metují.  Rozkoš a Babiččino údolí u České Skalice.
Partnerské lázeňské město Kudowa Zdroj s aquacentrem, lanovým centrem, koncertní promenádou.
Nádherná okolní příroda CHKO Broumovsko a Parku Narodoweho Gór Stolowych s unikátním flórou a faunou.

Celý region je propojen značenou sítí cyklotras s možností příjemného občerstvení. Možnost in-line bruslení v místech cyklotras v okolí řeky Metuje.
V místě tenisové, volejbalové, nohejbalové kurty, hřiště na malou kopanou, petangue, kroket, badminton, frisbee, ringo, dětské hřiště, bazén na osvěžení a nádrž s přírodní vodou.

Odpočívejte aktivně „U NÁS“  v Hronově.

Soubory ke stažení:

Tento text připravil/a: Milena Moravcová Zveřejněno: 28. 08. 2007