Vyhrazení plochy pro vylepení volebních plakátů pro volby do Zastupitelstva Královéhradeckého kraje

Rada města Hronova v souladu s ustanovením zákona č. 128/2000 Sb. rozhodla svým usnesením ze dne 27. 7. 2016 o vyhrazení plochy pro vylepení volebních plakátů pro volby do Zastupitelstva Královéhradeckého kraje.

Vyhrazeny budou 2 stojany – 1 třístranný a 1 čtyřstranný k umístění na náměstí, dále bude vyhrazena 1 plocha ze stávajících stojanů umístěných u divadla, u drogerie, u rodného domku a u zimního stadionu, celkem 11 ploch.

Kandidující strana může zadat výlep svých plakátů, který za úhradu provede Informační centrum Hronov dle platného ceníku výlepu plakátů a v určené výlepové dny, tedy úterý a pátek.

V Hronově dne 5. 8. 2016                                     Bc. Hana Nedvědová, v. r.

starostka města

Tento text připravil/a: Tereza Kohlová Zveřejněno: 23. 08. 2016