Sbírka pro Svobodu nad Úpou

Město Hronov vyhlásilo veřejnou sbírku na pomoc městu Svoboda nad Úpou, které bylo v červnu postiženo ničivými povodněmi. Do sbírky mohli občané, ale i právní subjekty, přispívat od 7. do 30. června 2013. Na území celého města Hronova bylo vybráno celkem Kč 115.058,17.
Výtěžek sbírky předáme v příštím týdnu starostovi Svobody nad Úpou Ing. Jiřímu Špetlovi. K částce shromážděné ve sbírce přidáme také Kč 20.000,--, které schválilo Zastupitelstvo města Hronova jako dar na odstranění škod způsobených povodní.
Děkuji všem, kteří do sbírky přispěli. Těší mě, že jsme ukázali, že nám není lhostejný osud těch, kteří byli postiženi povodněmi.

Děkuji  Bc. Hana Nedvědová

Tento text připravil/a: Milena Moravcová Zveřejněno: 04. 07. 2013